Як викликати евакуатор?

 

Як викликати евакуатор

Ідеальним розвитком подій було б, якщо у вас був записаний телефон перевіреної фірми, послугами якої коли-то вже користувалися ваші знайомі. Але ми зазвичай не передбачаємо, що може виникнути подібна неприємність, і найчастіше цю проблему доводиться вирішувати посеред темного лісу або засніженого поля з телефоном, у якого вже сідає батарея, без виходу в Інтернет.

Що робити в такій ситуації, дзвонити друзям і просити їх підшукати контактні телефони фірми, яка може надіслати евакуатор і врятувати вас і автомобіль від тяжкого становища?. Зрештою, вам дають телефон, компанія, якій, обіцяє все зробити швидко і дешево».

Як викликати евакуатор?

Але часто на практиці виходить «дорого і повільно». Може не повезти з недбайливого фірмою-посередником, в якій є один або два евакуатора, вона зіллє замовлення приватнику з великим відсотком. А за всі ці махінації будете платити ви. До того ж водій евакуатора може сильно запізнитися, а коли приїде, може виявитися, що даний евакуатор не підходить під ваше авто.

Буде виглядати таким страхітливим, що для уникнення нової катастрофи, ви боїтеся на нього вантажити свою машину. Та й ціна може сильно змінитися, навряд чи ви захочете чекати наступного евакуатора і відмовтеся, щоб залишитися наодинці з вашим горем. Ці дрібниці вашим зіпсованим нервам не додадуть здоров’я.

Але не будемо забігати вперед. Коли ви додзвонитесь до евакуатора, повідомте свої дані:

  1. ваші прізвище, ім’я, по батькові;
  2. опишіть свою проблему;
  3. скажіть, де ви знаходитесь;
  4. місце розвантаження;
  5. модель вашого автомобіля;
  6. повідомте свої контактні телефони;
  7. перешкоди при під’їзді.

Пам’ятайте, що евакуатор має чималу довжину і не може проїжджати через різноманітні огорожі і досить вузькі проїзди.

Тут же поцікавтеся, в який час приїде за вами евакуатор. Коли диспетчер з хорошої компанії, він чітко позначить, скільки часу вам доведеться його чекати. Коли приїде евакуатор, пред’явіть документи, які підтвердять, що цей автомобіль є вашою власністю.

Якщо ваш порятунок пройшло благополучно і вам пощастило, то обов’язково запишіть контактні телефони водія або попросіть візитку. Якщо ж події розвиватимуться неприємний оборот, то потрібно відшукати в Інтернеті фірму і написати на сайті негативний відгук, а ще краще на форумі автолюбителів написати про це, щоб ніхто не зміг попастися на цю вудку.

Добавить комментарий